shes shtepin

Shitet nga: vesel 16 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
shtepija dy katshe eshte e renovuar me te gjitha me rrym.uj.e lyer dhe te gjitha vetem duhet per tu mobiluar ka edhe podrum dhe garzh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim