shes shtepin

Shitet nga: qaush zeqaj 10 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: vitomeric rajoni 2
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
shtepi me 5 ari trull shtepia 160 kfadrat 4 dhoma gjumit dhe 2 sallona 1 banjo 1 spajz marrvjeshja simas numrit telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim