shitet shtepia 3 kat komplet me tok dhe lokali

Shitet nga: festim 23 Pri 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
qmimi shum i arsyeshem shitet shtepia komplet e bame mermet dhe nje hapsir shum te bukur eshte 2 kat plus podrumi o sa nje kat i shtepis i cili eshte rregulluar ne te mundet te nxirret edhe nje kat shtepie ,poashtu ka nje lokal dhe nje dhom ne oborr qe perdoret per pun shtepie , shtepia gjendet ne banje te pejes 100 metra larg termalit (hotelit me uj te ngroht ) po ashtu kati i par i shtepis eshte i mobiluar me nje qmim shum te arsyeshem shitet 160000 euro ndersa me qira 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim