shitet shtepia dhe trulli

Shitet nga: gjefer gashi 13 Pri 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: pavlan
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
nr kontaktus 044756608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim