shitet shtepia ne lagjen fidanishte ne peje

Shitet nga: kushtrim 17 Sht 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: fidanishte peje
Sipërfaqe: 480 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
shitet shtepia ne lagjen fidanishte peje e cila eshte poashtu e pershtatshme te shitet si 3 banesa gjdo kat ka nga 160m2 dhe ka hymje te veqant. shtepia ka 6 ari tok . per me shum info telefononi ne nr 044137763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim