shitet shtepija me 12 ari truall ne peje

Shitet nga: naser 11 Mar 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: dardani Peje
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
shitet shtepija me 12 ari truall ne daradni te pejes ,shtepija eshte dy kateshe dhe podrum podrumi eshte i banueshem dhe kati pare i mobiluar ,ka edhe dy garazha ,eshte nje ambiente i qete dhe i mire .
qmimi eshte sipas mareveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim