shitet shtepija shum e bukur dhe e mobiluar

Shitet nga: naser 19 Jan 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr Demush Shala nr07
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
shitet shtepija dy kateshe dhe podrum te banueshem .si dhe garazha ,ka 12 ari truall ka nje oborr shum te bukur dhe ambiente te qet te banueshem perndryshe shihet edhe ne foto ndersa qmimi eshtesipas mareveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim