shitet shtepija shum e bukur

Shitet nga: naser 11 Jan 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: demush shala nr07
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
shitet shtepija dy kateshe ,kati pare dhe podrumi te mobiluara dhe e banueshme si dhe dy garazhe ,ka 12 ari truall dhe te rregulluar shum bukur .qmimi me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim