shtepi

Shitet nga: shkodran 02 Tet 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: vitomiric
Sipërfaqe: 1012 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Osht me 5 ari oborr Shtepija ka 3dhoma salloni kuzhina banjo
Podrum dhe garazhd
Qdo lloj peme ka 15ari tok ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim