shtepija ne shitje vitomiric

Shitet nga: mehdi 20 Jan 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: vitomiric
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
shitet shtepija ne vitomiric,85 metra katror.ndertimi i ri e gatshme per banim.me 4 ari pllac.shtepija ka sallonin me kuzhin.2 dhoma fjetjes,banjon dhe korridorin,ballkonin.qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim