Ilixhe Baja e Pejës placin 5 ari 29m

Shitet nga: Esad 17 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Sipërfaqe: 530 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shes placin 5 ari 29m, i cili gjindet në një vend të bukur, 70 metra largësi nga Xhamija e re e ndërtuar rishtazi dhe 110 metra nga qendra. Pranë placit kalon rruga e asfaltuar .
Placi ka rrymën , dy kyçje uji në sistemin e ri dhe të vjetrin dhe kanalizimin.
Të interesuar?ne pytje vjen ndrimi me banes ose plac ne ulqinj bar sutomore becici ose ne budva
,,,, Na kontaktoni në tel. +382-69-505-105 ( viber ) ose në e-mail : nekretnine-bar@hotmail.com Çmimi: 50,ooo €
www.nekretnine-crnagora.eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim