TOKA NË RUGOVË

Shitet nga: ramiz 20 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Toka gjindet ne Rugove ne km e 14 te rruges Peje -- Kuqishte afer rruges kryesore . Eshte e rregulluar me rruge me uje dhe me rryme 3 fazore . Mund te ushtrohet qfardo lloj biznesi si dhe ndertime individuale te villave . Toka eshte pran rruges se asfaltuar ne njeren an dhe ne anen tjeter pran lumbardhit ( bistrices ). Toka shitet ne sasi te ndryshme duke filluar nga 5 ari e me shum. Te interesuarit te kontaktojn ne tel : 044 668 225 ( jo sms jo email add ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim