1 hektar e 78 ari ne Magjistrale ne hyrje te Pejes

Shitet nga: Visar 23 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Toka eshte ne pavlan ne hyrje te Pejes ne rrugen kryesore-Magjistrale.Ka 178 ari dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj veprimatrie e biznesi.Dokumentacion komplet me pronar shqiptar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim