175ari ose konsesion.vend per ndertim ..

Shitet nga: meti 31 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHES 61ARI NE TRANZITIN PEJ-PRISHTIN-ROZHAJ AFER RRUGES KRYESORE TOKA GJINDET KAPUM PËR AUTO NGJYROSJE TAXI BEKA NE TRANZIT ose ne ISH AUTOPJES MUKJA..SHITET KOMPLET 62 ARI NUK NDAHEN.VEND SHUM I MIR PER BIZNES.plus kapum per to edhe 115ari prona me dokumentacion te regullt dhe ne emer te shqiptari.Esht mundsi edhe per ndertime Te objekteve banesore NE ket vend.per moment in NE plan zhvillimor Te qytetit Te pejes ki drejt ndertimi P+5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim