178 ari në Magjistrale në hyrje të Pejës

Shitet nga: Visar 21 Pri 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Pejë
Shiten apo eventualisht kompenzohen 1 hektar e 78 ari në hyrje të Pejës,përkatësisht rrugen kryesore Prishtine-Pejë,në km 4 nga Peja dhe rreth 2 km Tranziti afër pompës Al Petrol(Pavlan)apo perball pllacit te veturave Best Cars.Toka është e përshtatshme për cdo lloj veprimtarie e aktiviteti biznesor,si dhe posedon gjithë dokumentacionin e kompletuar e të rregullt.Ju mirëpresim...
PS.pikërisht perball tokës sapokanë filluar punimet e nje investimi te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim