2 troje ne Peje

Shitet nga: Muja 19 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Pejë
Shesim 2 troje ne Pejë me te drejtë ndertimi.
15'000 euro ari
siperfaqja: 2 x 435 M2
me mundesi bashkimi i dy trojeve.
toka gjendet ne një vend të qetë zonë vila.
ne Dardani / Pejë
Toka eshë pronë shqiptari,
me dokumentacion te rregullt.
menura e pageses behet 100% në bankë,
Me dokumentacion te pregaditur dhe te vertetuar nga Notari.
Zona ku gjendet toka ka planin rregullativ te qytetit te Pejes.
Mirpresim te interesuarit qe kanë mundesin e pageses kesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim