20 ari truall ne lagjen Kristali

Shitet nga: Trualli 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet Trualli me siperfaqe prej 20 ari ne lagjen Kristali-Peje,Trualli eshte i pershtatshme per banim dhe çdo lloj veprimtarieTrualli gjendet ne Lagjen Kristali, afer Lulishtes Mimoza holand

Trualli është me dokumentacion të rregullt ka infrastrukturë te plote

-Toka eshte ne emrin tim personal perkthehet menjehere

Çmimi sipas marrëveshjes.

per me shum informata na kontaktoni ne numer te Telefonit.


Tel, 044513926 Kosove
Gjermani : 01738107886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim