4 ari pllac

Shitet nga: xeni 17 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes kater ari pllac afer institutit pllaci asht shum i pershtatshem per banim uj rrym dhe kanalizim jan ne pllac si dhe ka dalje ne asfalt per ma shum info thirrni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim