8 Ari ne shitje. (Lagjeja Kristal) Oferte shume ..

Shitet nga: Ismet 03 Krr 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Pejë
Shiten 8 Ari ne Lagjen Kristal me qmim Te volitshem( Qmimi i diskutueshem)

Pllaci gjendet 100 metra afer rruges Kryesore ( afer Mimoza Holland)

Rruga ,Uji dhe Kanalizmi jan afer Pllacit.Pronar: Ismet Brahimaj.

044216774

Viber: +38649644586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim