AGENCY HOME VIP 95 ari ne Rrugen krysore Tranzit..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 16 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP
ka per shitje parecell prej 95 ari ne rrugen TRAZIT pikerisht te puma e QALLAKUT
Parcella prej 95 ari nodhet pllaci i dyt afer rruges qe dot thot jo me fetyr ne rrug krysore po vetem 30 m larg ruges krysore
Parcella esht shum i pershtatshem per shum veprimatari biznisore
sepse nodhet ne vendin e qujtur zona indistruale Pej .
Parcella ka ifrastruktur
Parcella ka ne troll Rrym tensjon lart dhe ul
Parcella esht e pershtatshme dhe per heqjen e zhavorit
Parcella e esht e pershtatshme dhe per ndoj Fabrik
Parcella esht e pershtatshme dhe per ndoj magazin apo depo
Parcella esht ne pozit fenomenele per shum veprimtari
Parcella prej 95 ari ka qmimin prej 3200 Euro per Ari
Pronari Shqipetar Perkthimi i menjehershem
Andaj po qe deshironi nje Parcell te till per veprmitarit e juja urrdheroni dhe binduni dhe vet
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim