AGENCY HOME VIP SHET 10ari me plan urbanistik Pej

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 16 Mar 15:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: PEJ TE PETROLL COMPANY BERDYNAJ COMAPNY ISTITUT
Komuna: Pejë
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a Shet Ne lagjen Istitut konkretisht perball BERDYNAJ kopani apo PUMPES AL petroll Shiten. 11 ari Troll Trolli gjindet ne nje pjes shum te pershtatshme per ndertim dhe I Plotson te gjitha kushtet per Nertim ka uj,kanalizim,rrym, rugen e nderur me kocka ka fetyr ne rrug mbi 30 m dhe gjindet vetm 30 m nga rruga krysore vitomeric pej Shitet me Cmim shume te volitshme perkthimi I menjehershm.
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim