AGENCY HOME VIP SHET 4 ARI VEND MBI XHEMAJL KAD

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 16:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

40 000 EUR

Adresa: PEJ TE SHKOLLA XHEMAJL KADA
Komuna: Pejë
Agjencioni per patundshmeri AGENCY HOME VIP
Shet 4 ari troll me nje shtepi te ndertuar ne vitin 1998 nje podrum dhe nje kat shtepi
Pllaci ka nje pamje shum atraktive me pamje qe rrall ndoj pallc e ka qe mund te shifet komplet qyteti i pejes ku esht afer shkolles filore Xhemajl kada trolli ka ifrastruktur te plot ka uj , kanalizim , telefon , qasje ne itrnet kabllovik , dhe ka lej ndertimi 3+1 esht nje vend ku ja kan lakmi shum veta per ta pasur se ka nje pamje piktureseke dhe ajr shum paster dhe nje qetsi shum madhe andja ju qe deshironi ta keni nje pllac me 4 ari vend dhe me nje pamje fenomenale mos hezitoni
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim