AGENCY-HOME-VIP shet 80 ari ne BANJE TE PEJES

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 16 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME -V.I.P-a
ka per shitje 80 ari ne BANJE TE PEJS pikerisht kapur me Kish te banjes ka nje pozicjon fenomenla dhe pllaci ka te gjitha kushtet si per banim si per bizese te dryshem andja po qe deshironi ne banje pejs ti keni 80 ari me qmim te volitshem urdheroni dhe binduni dhe vet ne ju mir presim ne gjdo koh
Qmimi eshte 5000 euro per ari..

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim