Dy parcella nga 5 ari ne Peje

Shitet nga: bekim 02 Krr 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Pejë
Shesim 2 parcella nga 5 ari mes rrugeve te tranzitit dhe rruges se qytetit afer shkolles Ali Hadri

ose afer rrethit ne rruge per Rozhaj ka lidhje shum kahjeshe me rruge njeherit edhe eshte ne urbanizem me rruge te reja

ne afersi ka Nedri komercin si dhe afer hotel ,,maestro,,

ne rr.Azem Jakup Lukaj.
me dokumenta te rregullta.Numri i kontaktit : 044271359
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim