FOR RENT prej 30ari deri ne 100ari per 10vite

Shitet nga: MUHAMET 11 Nën 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Toka gjindet afer restorant Antika ose perball Restorat podguri vetem rruga ansore e ndan parcellen me hotel podguri
55m gjatsi ne rrugen kryesore Pejë-Rozhaj
220m gjatsi ne rrugen ansore e cila rrug te qet ne rrugen kryesore Pejë-Mitrovic dhe anasjelltas
Pejë-Rozhaj
Ipet me qera prej 5vite deri ne 15vite.

Kont10qqakt tel 044203014

numri i viberi +er
37745569599Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim