Ilixhe Baja e Pejës placin 5 ari 29m

Shitet nga: Esad Dje 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Sipërfaqe: 529 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shes placin 5 ari 29m , i cili gjindet në një vend të bukur, 70 metra largësi nga Xhamija e re e ndërtuar rishtazi dhe 110 metra nga qendra. Pranë placit kalon rruga e asfaltuar.
Placi ka rrymën , dy kyçje uji në sistemin e ri dhe të vjetrin dhe kanalizimin.
Të interesuar? Na kontaktoni në tel. 00382-69-505-105 ( viber ) ose në e-mail : nekretnine-bar@hotmail.com Çmimi: 48,ooo €

www.nekretnine-crnagora.eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim