KARAGAQ 12.5 ARI TRUALL

Shitet nga: xhevat 12 Maj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
TRUALL 13 ARI Në KARAGAQ ( 2 SHKOLLA fillore ) dhe private ( qerdhja ) ( 3 FUSHA FUTBOLLI ) ( -BAZENI )--- ( MEDECINA FAMILJARE ) ----( QENDRA QYTETIT ) 2 min ( PARKU i madh ) për femijë .... presim donator te interesuar -për info tel ---> trualli ndodhet ne perball kamp kaffe ose euro school --- >>info 044 222 141 ( +49 170 99 53 061 ) VIBER ---->>> ( + 377 44 647 074 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim