Lisa dru

Shitet nga: Beqir shabaj 31 Jan 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shesim lisat (drute) parcela gjindet ne fshatin doberdol te Pejes.Parcela ka 80 ari siperfaqe,eshte pron private dhe ka teren te pershtatshem per ngarkes.Pronari Beqir Shabaj
Ju mirpresim. Tel 045 301 380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim