Mekanizëm metalik për mbjellje.

Shitet nga: Nevzeta Memovic 18 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Mekanizëm metalik për mbjellje.

Mjeshtërisht mbillni, grurë me grurë. Një produkt që ka tejkaluar kërkesën kufi. Kursen kohë dhe kokërrizave .Në çdo pjesë ju të merrni të pastër rezervë, Cukavac dhe pranverë me udhëzimin për të përcaktuar tryezë dhe mbjelljen e densitetit.
Blerësit serioze mund të më kontaktoni në numrin e telefonit +381613228287 dhe +381643310303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim