Parcela afer Cambridge School

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Per Patundshmeri "EDA-K" sh.p.k 21 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Adresa: Peje - Bello Polje
Sipërfaqe: 4269 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shitet parcela me siperfaqe pre 42.60 ari e cila gjendet afer shkolles se mesme Cambridge School. Parcela ka dokumentacion valid dhe perkthimi behet menjehere. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim