Parcela mbrapa doganes

Shitet nga: Agjensioni Per Patundshmeri "EDA-K" sh.p.k 29 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Peje
Sipërfaqe: 11.58 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shitet parcela mbrapa terminalit Doganore ne Peje me siperfaqe prej 11 ari. Parcela ka inftrastrukutre te kompletuar dhe dokumentacion valid pronesie.
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim