Parcela ne Rugov Shkrel

Shitet nga: Brahim 20 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
shes 40 ari tok me mundesi ndarje ne parcela toka ka nje pozit te lakmushme dhe ka rrugen per mes ku ndahen nga 20 ari ka uj rrym afer rruge kryesore qmimi i volitshem thirr ne viber +37744176333 dhe ipko 049176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim