Parcella ne Pejë

Shitet nga: chic 15 Gsh 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Komuna: Pejë
Shesim troje (Parcella) ne Dardani ne Peje
parcellat kane 435M2 ose 4ari e 35Metra
Kanë kanalizimet, ujësjellsin,kabllovik, telefon dhe Rrymen.

parcellat kanë këtë qmim
4,35 ari = 52000Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim