Placa ne Peje

Shitet nga: Kujtim 26 Sht 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shitet
Komuna: Pejë
Shiten placat ne rugen peje rozhaj te rethi perball eurogomes placet jone dy placa jone ka tete ari qmimi 3000eu jon dy placa njoni tri ari e katerdhet metra qmimi 2500eu dhe Kapun jon gjasht ari qmimi 2500eu dhe nivend jon pese ari qmimi osht 2400eur ka uje ka rym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim