Pllac 45 ari ne Peje. afer fshatit Italian

Shitet nga: auron mulhaxha 14 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Pllaci i pershtashem per qdo veprimtari dhe banim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim