Pllac 5 Ari afer Spitalit ne Peje

Shitet nga: Mr.Blend Sadikaj 25 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Komuna: Pejë
Pllaci mund të gjendet pranë në spital në Pejë, saksisht: Rruga 12 qerrshori Majazez.
Ajo ka një pamje të bukur ku ju mund të shihni gjithë qytetin, duke përfshirë më ujë dhe kanalizim deri ne kufirin e pllacit, përveç ate rruga esht e shtruar ne asfalt. Zona është shumë i njohur dhe një pjesë më e madhe e peronellit e spitalit ka investuar në këtë fushë(doktorra dhe te tjere).


Kontakt informacion:

Blend Sadikaj
tel : 00 47 46950167 (Norvegji) kontaktoni me aplikacionin VIber
E-mail: sadikaj_31@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim