Pllac Toke 1 hektar e 78 ari ne rrugen kryesore

Shitet nga: Visar 26 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten 178 ari ne Magjistrale ne hyrje te Pejes afer Al Petrol.Toka pjeserisht mund te kompenzohet edhe me banesa ne Prishtine.Toka eshte me dokumentacion te rregullt komplet qasje ne rruge dhe ka shtrirje 90metra ne magjistrale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim