Pllac ne Prishtinë Llapnasell

Shitet nga: Nysret 26 Tet 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shes token ne llapnasell prishtin 32 ari osht ne emnin tim personal me gjithë dokumentacion te rregullt ka ujin rrymen dhe rrugen per qdo informacion ne tel 049/749/616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim