Pllac prej 5 ari ne Peje

Shitet nga: granit 17 Gsh 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shes pllacin 5 ari ne banje te pejes afer baices rruga -muje dreshaj- esht veni i rrafshet me uj kanalizim dhe rrym afer pllacit- 1ari 3500 euro qmim i diskutueshem te interesuarit let lajmrohen ne nr e tel 045651073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim