Pllace përkatësisht tokë në Rekë të Allagës

Shitet nga: Visar 28 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Toka ka sipërfaqe rreth 2 hektar apo 200 hektar dhe shtrihet në një lartësi 1500 m.Në të dyja anë e saj kalojnë burime uji,pra toka është në mes.Në hyrje të fshatit gjendet ujvara.Pra paraqet atraksion turistik.Poashtu ka afër resaturant Art Design,rruga është asfaltuar në fund të vitit 2014 pjesërisht ndërsa pjesa tjetër rreth 2 km pritet të mbarojë gjatë verës 2016.Në përgjithësi ka një të ardhme perspektivë premtuese në shumë aspekte të Turizmit,në veqanti ka kapacitete të mjaftueshme për hapjen e Hoteleve,Rancheve,Fshati Turistik,Qendre rekreative e shumë e shumë mundësi si dhe alternativa të shumta dhe ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim