Pllaci prej 3 ari në peje U SHITT FLMMMM

Shitet nga: Eduardo 07 Maj 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Pejë
Shitet pllaci prej 3 ari në peje pllaci gjindet 400 metra prej shkollës gjemajl kada dhe ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112 MARR VETURA KOMPENSIM 4500 euro për ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim