Pllaci

Shitet nga: Arif 10 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Sipërfaqe: 700 m2
Komuna: Pejë
Shitet pllaci me siperfaqe 7.ari me komlet infrastruktur te rregulluar i gtshem pere ndertimè. Qmimi i volitshem
Pllaci gjindet te Lagja babanaj ,
Numri kontaktus 044 267 612 dhe 049 251518
Pronar : Arif Gjelaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim