Pllaci

Shitet nga: Arif 27 Tet 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Sipërfaqe: 700 m2
Komuna: Pejë
Shiten 7 ari pllac me komplet infrastruktur uje,kanalizim,rryme ,internet dhe asfalt e trotuar te kryer.
Pllaci gjindet afer Lagjes Babanaj
per informata tel. 049251518/044267612
dhe vibrr 049476590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim