Pllacin me qira te pumpa e shales ne ramun

Shitet nga: pronari 21 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Jap pllacin me qira te shala petroll pllaci i ka 30 ari.ash buz rruges pej prishtin ka uji dhe rym ne pllac.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim