RISI RISI pllaci Fidanishte Peje

Shitet nga: armendi 15 Pri 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet pllaci me qmim te volitshem 3.7 ari, pllaci eshte me asfallt deri te dera e shtepisë dhe gjendet ne lagjen Fidanishte(ish Instituti) ne Peje dhe vetem 200 metra e ndajne nga shkolla fillore Xhemajl Kada si dhe rruga kryesore Peje-Vitomerice.
Eshte nje vend i qete per banimi dhe shume afer qendres se qytetit, me dokumenta te rregullta si edhe me leje te ndertimit. Me vetem pak mund te keni nje shtepi ne nje lagje shume te mire te qytetit ku te gjitha i ke afer.
Shume shpejte komuna pritet te hape rrugen e cila do te lidhet me pjesen qe te dergon te fabrika e bukes ne Peje dhe atehere do te kete qasje ne te dyja rruget, per telefonuesit qe po telefonojne nga jashte posedojme viber ne kete numer +37744223485
Çmimi shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim