Rugovë

Shitet nga: Brahim 29 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Fushë
Komuna: Pejë
Shes tokê ne fshatin shkrel rugov toka ka Infrastrukturen me rrugê ujè dhe ka nje pozitë shum te bukur gjithsejt jan 40 ari per shitje Ateher mvaret prej ofertusit se sa ari don me marrveshje e bejm ndarjen perkthimi behet menjeher mund te telefononi ne qdo koh viber +37744176333 dhe tel 049176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim