SHITEN 26 ARI KOMPLET- Ne Vitomirice

Shitet nga: skender 19 Nën 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: vitomirice
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shiten 26 ari e 25 m truall komplet ne qender te vitomirices.
Lagje e banuar dhe e qete, vend i pershtatshem per afarizem po edhe per banim.
Ka ujesjellesin dhe rrymen.
KUSH E MERR KOMPLET- SHUME I LIRE.
Per me shume info.me kontaktoni me E-Mail ose ne tel.+41762356588 me sms, viber, Whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim