SHITEN 48 ARI,PEJE NDAHET ne PARCELLA ..

Shitet nga: Bekim 19 Shk 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   4 500 EUR

Komuna: Pejë
SHITEN 48 ARI E 48 METRA,PEJE,sipas nevojes ndahet edhe ne Parcella nga 5 ARI, mes rrugeve te tranzitit dhe rruges se qytetit afer shkolles Ali Hadri

ose afer rrethit ne rruge per Rozhaj

ne afersi ka Nedri komercin si dhe afer hotel ,,maestro,,gjithashtu ka afer Motelin< LAS VEGAS>

ne rr.Azem Jakup Lukaj.
me dokumenta te rregullta.Numri i kontaktit : 044271359,ose ne Angli Numri I kontaktit:00447528149150 ose 0044 746917 6393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim