Sera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ''ILIRI-METAL" 01 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ndertim te Serave te gjitha llojeve, te tipeve te ndryshme si: tunele,bllok,kulem etj.
ne si prodhues ofrojme ndertim kualitative si dhe cilsore.
Materialin qe ne e perdorim eshte metal i zingum me dimezione te ndryshme te gypave si:
fi/60,fi48,fi/42,32,30,25,21. ne baz te dimenzioneve te gypave varion edhe qmimi.
me perpunim te metalit kemi pervoji mbi 20 vjeqare, ndersa ne nedertimin e serave mbi 10 vite.
qmimet sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim