Shes Tokën prej 1 hektar e 84 ari në Raushiq

Shitet nga: --- 15 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Toka është pronë e imja në emrin tim personal, pllaci ka infrastrukturën, ujin, rrymën ka edhe një vikendicë si dhe rrugën pranë pllacit. Pllaci ka sipërfaqen prej 184 ari...Vendi është shumë i përshtatshëm, gjendet e fshatin Raushiq mirëpo lidhet edhe me fshatin Logjë rruga Ahmet Krasniqi pran Xhamisë së Logjës, rruga e asfaltuar 6 km larg PEJE.

Çmimi: Me marrveshje

Kontakt: +386 49 438 434 + Viber

Mund ta shikoni edhe ne Google/Map :

https://www.google.com/maps/dir/42.6162085,20.3314815/42.6600915,20.3041445/@42.6489816,20.2568517,12636m/data=!3m1!1e3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim